Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Sėkmingas VĮ miškų urėdijų dalyvavimas Energijos išteklių biržoje Spausdinti
2015-10-08
 
 Sample Image
  VĮ miškų urėdijos pradeda vykdyti Klimato kaitos specialiąją programą ir taip prisidės prie išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio mažinimo.
Skaityti toliau...
 
Šventinė miškininkų kelionė Spausdinti
2015-09-18
 
 Sample Image
  Šiltą ir saulėtą  rugsėjo  dieną  VĮ Tytuvėnų miškų urėdijos darbuotojai Miškininkų dienos proga  išvyko į kelionę, kurios metu aplankė Panemunę bei Anykščių kraštą. Dvi dienas trukusi kelionė prasidėjo  aplankant Medaus slėnį Šilinės kaime – jame kelionės dalyviai grožėjosi gamta, degustavo puikios kokybės medų, sužinojo,  koks yra sunkus ir ilgas kelias, kol medus atsiranda ant mūsų stalo, taip pat buvo vaišinami arbata, meduoliais bei midumi.
Skaityti toliau...
 
Dėl gaisrų pavojaus uždrausta lankytis miškuose Spausdinti
2015-08-25
 
 Sample Image
  2015 m. rugpjūčio 19 dieną Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė paskelbė  įsakymą dėl  fizinių asmenų lankymosi uždraudimo Kelmės rajono miškuose ir durpynuose. Esant ketvirtos ir penktos miškų gaisringumo klasėms, fiziniams asmenims, išskyrus miškų urėdijų ir durpių įmonių darbuotojus bei asmenis, gyvenančius draudžiamose zonose, uždrausta lankytis  ir važiuoti transporto priemonėmis miškuose, durpynuose, kol bus paskelbta mažesnė miškų gaisringumo klasė.
Skaityti toliau...
 
Lietuvos miškininkai pastaruoju metu lietaus meldžia kaip išganymo Spausdinti
2015-08-20
 
 Sample Image
  Dėl jau kurį laiką tvyrančių karštų ir sausų orų kyla didelis miško gaisrų pavojus, o miškininkai konstatuoja, kad dažniausiai tuos gaisrus sukelia neatsargiai besielgiantys miškų lankytojai.
Skaityti toliau...
 
Gaisras Papušynio miške Spausdinti
2015-08-19
 
 Sample Image
  2015 m. rugpjūčio 18 d. 15 val. 39 min. VĮ Tytuvėnų miškų urėdijoje gautas pranešimas apie gaisrą, kilusį Šiluvos girininkijos 51 kvartalo 2,6 sklypuose. Į nelaimės vietą skubiai buvo išsiųstas miškų urėdijos gaisrinis automobilis, taip pat atvyko   Tytuvėnų, Šiluvos, Kelmės, Liolių ir Betygalos  priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų   gaisriniai automobiliai,  be to su įsiplieskusia liepsna kovojo daugiau kaip trisdešimt žmonių – tai miškų urėdijos,  rangovų įmonių darbuotojai bei keletas vietinių gyventojų.
Skaityti toliau...
 
Šilti orai kelia pavojų miškams Spausdinti
2015-08-14
 
 Sample Image
  Šiltos ir saulėtos, visų taip ilgai lauktos dienos, greitai išdžiovino miško paklotę ir sudarė ypač palankias sąlygas kilti miško gaisrams. Jeigu panašūs sausi orai išsilaikys dar bent savaitę, o miškų gaisringumas pasieks aukščiausią penktą klasę, bus kreipiamasi į savivaldybę dėl kai kurių miško kelių uždarymo bei gyventojų lankymosi miškuose apribojimo. Apie tokį sprendimą visuomenė bus papildomai informuojama per vietinę spaudą. 
Skaityti toliau...
 
Urėdijos keičia biokuro rinką Spausdinti
2015-07-30
 
 Sample Image
  Biokuro biržoje atsiradus naujiems žaidėjams – miškų urėdijoms – konkurencijos daugėja, o kuro kaina mažėja. Mat „Baltpool“ biržoje skiedras gali parduoti visi – tarpininkų beveik neliko. Tačiau lig šiol neaišku, kaip bus kitąmet, kai aukcionuose šilumos tiekėjai privalės pirkti visą biokurą.
Skaityti toliau...
 
Kas lėmė medienos kainų krytį pasaulyje? Spausdinti
2015-07-30
 
 Sample Image
  Autoritetingiausia pasaulyje miškų pramonės, medienos ir jos produktų rinkos analizės bei konsultavimo įmonė Wood Resource International LLC (JAV) nuo 1988 m. keturiskart per metus skelbia savo apžvalgas Wood Resource Quarterly, turinčias prenumeratorių daugiau nei trisdešimtyje šalių. Pastarojoje 52 psl. apimties apžvalgoje pateikiama informacija apie padarinės medienos rinkos kainų pokyčius įvairiuose pasaulio regionuose praėjusiais metais.
Skaityti toliau...
 
Koją pakišo smukusi apvaliosios medienos pardavimo kaina Spausdinti
2015-07-30
 
 Sample Image
  Valstybės įmonių valdymo koordinavimo centras skelbia, kad valstybės įmonės miškų urėdijų pelnas pirmąjį šių metų ketvirtį sumažėjo 40 procentų. Su ne kokiomis naujienomis miškų urėdai supažindinti dar per Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos kolegijos posėdį prieš Jonines. Anot generalinio miškų urėdo pavaduotojo Gintaro Visalgos, prastus rezultatus lėmė ženkliai kritusios apvaliosios medienos pardavimo kainos ir nuosmukis pasaulinėse medienos rinkose.
Skaityti toliau...
 
Šiemet jau kilo 69 miško gaisrai Spausdinti
2015-06-16
 
 Sample Image
  Vasarą ne tik suveši miškai, bet jiems ir kyla didžiausias pavojus. Jei vasara karšta ir sausa, tai kiekvienas šapelis ar spyglys miško paklotėje ima panašėti į degtukus. Neatsakingai numesta nuorūka gali pelenais paversti brandų mišką ir sunaikinti jame susikūrusias ekosistemas.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 101 - 120 iš 457
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt