Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Šiemet jau kilo 69 miško gaisrai Spausdinti
2015-06-16
 
 Sample Image
  Vasarą ne tik suveši miškai, bet jiems ir kyla didžiausias pavojus. Jei vasara karšta ir sausa, tai kiekvienas šapelis ar spyglys miško paklotėje ima panašėti į degtukus. Neatsakingai numesta nuorūka gali pelenais paversti brandų mišką ir sunaikinti jame susikūrusias ekosistemas.
Skaityti toliau...
 
Miškui pavojinga net menkiausia kibirkštis Spausdinti
2015-06-16
 
 Sample Image
  Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos duomenimis, šalies miškams jau padidėjo gaisrų pavojus. Dauguma miškų yra trečios gaisringumo klasės (vidutinis pavojus), o Radviliškio, Panevėžio, Kėdainių, Raseinių, Jonavos, Kauno, Dubravos, Kazlų Rūdos, Prienų, Veisėjų, iš dalies Šakių, Kaišiadorių, Alytaus, Marijampolės ir Kupiškio urėdijose – ketvirtos klasės (didelis pavojus).
Skaityti toliau...
 
Medis palaukėje irgi reikalingas Spausdinti
2015-06-16
 
 Sample Image
  Lygiai trečdalis Lietuvos šiandien yra apaugusi miškais. Pagal Lietuvos respublikos bendrąjį planą, miškingumas turi didėti dar penkiais procentais. Pirmiausia to yra siekiama apsodinant žemės ūkiui netinkamas žemes, bet yra ir kitas būdas, duodantis didžiulę naudą biologinei įvairovei, taršos mažinimui ir kraštovaizdžiui.
Skaityti toliau...
 
Miškininkai pasirūpina ir vargingai gyvenančiais Spausdinti
2015-05-28
 
 Sample Image
  Miškininkai Lietuvoje turi daug pareigų, ne tik kirsti mišką. Miškų sodinimas, priešgaisrinė apsauga, kelių priežiūra, rekreacinės infrastruktūros kūrimas, vertingų buveinių ir gamtos interesų saugojimas – pagrindinės ir svarbiausios miškininkų funkcijos. Šalčininkų miškų urėdijos Girios girininkijos girininkas Darius Šapokas savo darbe mato ir dar vieną funkciją – socialinę.
Skaityti toliau...
 
Akmenų Rūžos pažintinis takas Spausdinti
2015-04-30
 
 Sample Image
  2015 m. balandžio 29 d. 13 val. Tytuvėnų regioniniame parke, Užpelkių botaniniame zoologiniame draustinyje vyko  Akmenų rūžos (ruožo) tako, kuris unikalus ne tik gamtine, bet ir menine prasme, atidarymas.
Skaityti toliau...
 
Miškasodis Lietuvoje jau įpusėjo Spausdinti
2015-04-23
 
 Sample Image
  Urėdijų miškininkai jau įpusėjo miškasodį – atkuriamos kirtavietės ir veisiami nauji miškai. Miškininkų teigimu, šiemet darbai prasidėjo kaip niekada anksti – kovo pradžioje. Šiandien Jonavos miškų urėdijai Gaižiūnų girininkijoje mišką sodinant talkins Jonavos kultūros centro darbuotojai. Trečiadienį Panevėžio miškų urėdija organizuoja miško sodinimo talką kartu su Panevėžio miesto ir rajono savivaldos institucijų atstovais. Šeštadienį Kaišiadorių miškų urėdijoje bus pasodintas Europos miškas.
Skaityti toliau...
 
Kad miške neliktų padangų, siūlo vieną sprendimą Spausdinti
2015-04-23
 
 Sample Image
  Nors oficialiai deklaruojama, kad senos padangos surenkamos nemokamai, padangas keitę mažesniuose automobilių servisuose greičiausiai susidūrė su problema, kai jų buvo paprašyta susimokėti už senų padangų surinkimą. Dėvėtų padangų „derlius“ nuošalesnėse pamiškėse, pakelėse šį pavasarį taip pat nesumažėjo.
Skaityti toliau...
 
Dėl privačios žemės sklypų naujiems miškams įveisti įsigijimo Spausdinti
2015-04-07
 
Akimirkos iš akcijos "Paukščiai grįžta namo" Spausdinti
2015-03-31
 
 Sample Image
  Nors kovo 23 diena buvo apniukusi, vėjuota ir lietinga. tačiau urėdijos darbuotojai kartu su jaunaisiais miško bičiuliais bei gamtos mylėtojais neliko abejingi Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos apsaugos ministerijos organizuojamai akcijai “Paukščiai grįžta namo“ ir iškėlė naujus namus  sugrįžtantiems paukšteliams.
Skaityti toliau...
 
Paukščiai grįžta namo Spausdinti
2015-03-17
 
 Sample Image
  Šių metų kovo 23 dieną visose miškų urėdijose vyks paukščių sutiktuvių šventė „Paukščiai grįžta namo“. Paukščių grįžimo diena Lietuvoje pradėta minėti nuo 1923 m. šios šventės sumanytojo ir iniciatoriaus gamtininko, profesoriaus Tado Ivanausko dėka.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 101 - 120 iš 448
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt