Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Aplinkos apsaugos kontrolė ir leidimų išdavimas bus efektyvesni Spausdinti
2014-06-26
 
Sample Image
  Siekiant efektyvinti valstybinę aplinkos apsaugos kontrolę ir optimizuoti valstybės institucijų funkcijas, šiandien Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui įsteigti Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybą (VAAT).
Skaityti toliau...
 
Pabėgusių bizonų vaikymasis Spausdinti
2014-06-19
 
Sample Image
  Šių metų birželio 18 d. (trečiadienį) iš ryto iš vienintelės Baltijos šalyse esančios bizonų rančos ištrūko daugiau nei  šimtas ten augintų raguočių. Iš 113 bizonų aptvare liko vos keli žvėrys. Ketvirtadienį ūkininkai visureigiais apsupo bizonų bandą ir ją parginė į aptvarą. Į laisvę išėjusi laukinių jaučių banda sunaikino aplinkinių ūkių laukus.
Skaityti toliau...
 
LMS skelbia konkursą geriausiai ąžuolynus atkuriančiai girininkijai išaiškinti Spausdinti
2014-06-10
 
Sample Image
  Pagal LMS parengtą geriausiai ąžuolynus atkuriančiai girininkijai išaiškinti konkurso nuostatų projektą, apžiūra ir vertinimas vyks trimis etapais: miškų urėdijose, regionuose (zonose) ir šalies mastu.
Skaityti toliau...
 
Geriausiu metų gamtos fotografu išrinktas Arūnas Eismantas Spausdinti
2014-05-29
 
Sample Image
  „Perduodu aplinkos ministro Valentino Mazuronio sveikinimus ir palinkėjimą, kad kitąmet Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso „Gintarinis žaltys“ laimėtojų darbų paroda būtų surengta Aplinkos ministerijoje“, – sakė aplinkos viceministras Linas Jonauskas per šiandien Vyriausybės rūmuose vykusią šio konkurso nugalėtojų apdovanojimo ceremoniją ir jų darbų parodos atidarymą. Aplinkos ministerija yra viena iš „Gintarinio žalčio“ globėjų.
Skaityti toliau...
 
V. Mazuronis: net ir menkiausios abejonės dėl miškų apskaitos turi būti išsklaidytos Spausdinti
2014-05-22
 
Sample Image
  Racionalus valstybinių miškų medienos išteklių naudojimas ir jo kontrolė yra nuolatinis Aplinkos ministerijos ir jai pavaldžių institucijų – Valstybinės miškų tarnybos (VMT) ir Generalinės miškų urėdijos (GMU) – veiklos prioritetas. Todėl aplinkos ministras Valentinas Mazuronis abejoms institucijoms pavedė organizuoti papildomus valstybinių miškų naudojimo patikrinimus.
Skaityti toliau...
 
Miestai ir miesteliai sužaliavo – pasodinta apie 13 tūkst. sodinukų Spausdinti
2014-05-15
 
Sample Image
  Prie balandžio 22–27 d. vykusios aplinkos ministro Valentino Mazuronio inicijuotos akcijos „Žaliuojantys miestai ir miesteliai“ prisijungė 25 savivaldybės. Jos metu daugiau kaip 1 000 žmonių pasodino apie 13 tūkst. įvairių medžių sodinukų.
Skaityti toliau...
 
IV-asis girininkų suvažiavimas Spausdinti
2014-05-08
 
Sample Image
  IV-asis girininkų suvažiavimas sutapo su svarbiomis datomis: 585 metai praėjo, kai pirmą kartą Beringerio rašte paminėti kryžiuočių užimtose Lietuvos žemėse dirbę girininkai, ir 375 metai, kai Lietuvoje įkurtos pirmosios girininkijos. Šiuo metu Lietuvoje yra 351 girininkija.

Skaityti toliau...
 
Kuršių nerijoje ugnis sustabdyta, bet baimė liko Spausdinti
2014-04-29
 
Sample Image
  Lietuvos radijas praneša, kad ugnį pavyko pažaboti, jai dar nepasiekus Juodkrantės kurorto. Ekstremali situacija suvaldyta, tačiau situacija akylai stebima, nes dar yra rusenančių plotų.

Skaityti toliau...
 
Darom Diena 2014 Spausdinti
2014-04-23
 
Sample Image
  Šių metų balandžio mėnesį visoje Lietuvoje vykdoma kasmetinė pilietinė nepolitinė aplinkos švarinimo akcija „Darom Diena 2014“. Pagrindinis šios akcijos organizatorių VšĮ „Mes Darom“ tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą bei stiprinti vietines bendruomenes ir žmonių lygiavertiškumo suvokimą.

Skaityti toliau...
 
Miškus mintinai pažįstantys girininkai galės gaudyti brakonierius Spausdinti
2014-04-15
 
 Sample Image
  Gamtos apsaugos inspekcija ir Lietuvos miškininkai vienija savo jėgas neteisėtų veiklų prevencijos srityse. Brakonieriai turės žvalgytis per petį – miškus mintinai pažįstantys girininkai turės visas teises sulaikyti ir apieškoti brakonierius, o gyvosios gamtos inspektoriai nepraeis pro medieną kniaukiančius asmenis.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 141 - 160 iš 448
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt