Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Miškininkai daro viską, kad afrikinis kiaulių maras neišplistų Spausdinti
2014-02-20
 
 Sample Image
  Sausio pabaigoje Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) oficialiai patvirtinus, kad Lietuvoje nustatytas afrikinis kiaulių maras. Vyriausybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis priėmė sprendimą skelbti ekstremalią padėtį penkiuose Lietuvos rajonuose: Alytaus, Druskininkų, Varėnos, Trakų ir Šalčininkų rajonuose. Afrikinį kiaulių marą išplatino užsikrėtę šernai, kurie pateko iš Baltarusijos.
Skaityti toliau...
 
LR Seime svarstyta prekybos mediena taisyklių tobulinimas Spausdinti
2014-02-18
 
 Sample Image
  Šių metų vasario 12 d. Seimo LR Aplinkos apsaugos komitete svarstytas klausimas dėl pirmumo teisės įsigyti žaliavinę medieną.
Skaityti toliau...
 
Aplinkos ministras gelbės šerną Henriką Spausdinti
2014-02-18
 
 Sample Image
  Aplinkos ministerija kreipėsi į Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą (VMVT), prašydama papildomai įvertinti aplinkybes ir galimas grėsmes dėl afrikinio kiaulių maro (AKM). Ministerija prašo numatyti priemones dėl visuomenės lankomose teritorijose aptvaruose gyvenančių šernų.
Skaityti toliau...
 
Nevykdydami nurodymų, medžiotojai netektų teisės medžioti Spausdinti
2014-02-11
 
 Sample Image
  Aplinkos ministerija parengė medžioklės įstatymo pakeitimo ir papildymo projektą, kuriame numatoma galimybė medžiotojams atimti teisę naudotis medžioklės plotais, jeigu jie nevykdo gyvūnų gausos reguliavimo reikalavimų.
Skaityti toliau...
 
Sutarta, kaip, kiek ir kada bus mokama už sumedžiotus šernus Spausdinti
2014-02-11
 
 Sample Image
  Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis vasario 7 d. suderino su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) parengtą išmokų už sumedžiotus šernus skaičiavimo ir mokėjimo tvarkos aprašą. Už kiekvieną sumedžiotą šerną medžiotojai gali gauti 150 arba 250 litų išmoką.
Skaityti toliau...
 
Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos šernų populiacijos reguliavimo planui Spausdinti
2014-01-30
 
 Sample Image
  Sausio 29 d. Vyriausybė dėl afrikinio kiaulių maro Lazdijų, Alytaus, Druskininkų, Varėnos, Trakų ir Šalčininkų rajonuose paskelbė ypatingąją padėtį. Vyriausybė taip pat pritarė Aplinkos ministerijos parengtam šernų populiacijos reguliavimo planui.
Skaityti toliau...
 
Svarstyta Generalinės miškų urėdijos veiklos ataskaita Spausdinti
2014-01-28
 
 Sample Image
  Šių metų sausio 21 d. Generalinėje miškų urėdijoje vyko Generalinės miškų urėdijos veiklos rezultatų pristatymas dalyvaujant aplinkos viceministrui Linui Jonauskui ir Miškų departamento direktoriui Valdui Vaičiūnui.
Skaityti toliau...
 
Ką žiemą galite rasti miške, kai nėra nei grybų, nei uogų Spausdinti
2014-01-09
 
 Sample Image
  Atrodo, kad žiemą visa augalija užmiega, o likę apdžiūvę stagarai yra visiškai beverčiai. Tačiau iš tiesų mūsų miškuose ir pelkėse gausu visžalių, visus metus žaliuojančių augalų, pasižyminčių įvairiomis vaistinėmis, maistinėmis ir kitokiomis žmogui naudingomis savybėmis. Kai kurie iš jų, pasirodo, žiemą yra netgi sveikesni negu vasarą.
Skaityti toliau...
 
Įvertintos VĮ miškų urėdijos, geriausiai teikusios paslaugas privačių miškų savininkams Spausdinti
2013-12-31
 
 Sample Image
  Nuo 2003 metų VĮ miškų urėdijos privačių miškų savininkams teikia dirvos ruošimo, miško atkūrimo ir įveisimo, želdinių įveisimo ir priežiūros, biržių atrėžimo ir kitas miško ūkinių darbų paslaugas, nemokamai organizuoja miškininkystės srities mokymo kursus, parduoda išaugintus miško sodmenis. Visų VĮ miškų urėdijų girininkijose nustatytas vieningas privačių miškų savininkų konsultavimo laikas – antradieniais nuo 8 iki 12 val.
Skaityti toliau...
 
VĮ Tytuvėnų miškų urėdijoje vyko akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ Spausdinti
2013-12-26
 
 Sample Image
  Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos drauge su miškų urėdijomis 2013 gruodžio 19 d. organizavo akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus".
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 161 - 180 iš 448
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt