Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Miškai – atmosferos sanitarai Spausdinti
2014-04-08
 
 Sample Image
  Dėl tausojančio miškų naudojimo ir miškų plotų didėjimo mūsų šalies miškuose kasmet sukaupiamas vis didesnis medienos tūris, didėja miškų ekonominė vertė ir jų potencialas
Skaityti toliau...
 
Iš mažo medelio išaugs didelis miškas Spausdinti
2014-04-08
 
 Sample Image
  Pasodinus medelius, neužmirškite, kad reikia dar kelis metus jais pasirūpinti - patikrinti ar prigijo, ar nestelbia žolės, o gal reikia apsaugoti nuo pelių, zuikių ar elninių žvėrių.  
Skaityti toliau...
 
VĮ Tytuvėnų miškų urėdiją vykdė akciją "Paukščiai grįžta namo" Spausdinti
2014-03-26
 
 Sample Image
  Kaip ir kasmet, VĮ Tytuvėnų miškų urėdijos darbuotojai, šių metų kovo 17 dieną, organizavo inkilų kėlimą. Nors diena buvo apniukusi, lietus maišėsi su sniegu, tačiau urėdijos darbuotojai, kartu su mokyklų mokiniais, neliko abejingi Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos organizuojamai akcijai „Paukščiai grįžta namo“ ir iškėlė inkiliukus paukščiams.
Skaityti toliau...
 
Grįžtantys paukščiai pajus, kad Lietuvoje jie laukiami Spausdinti
2014-03-25
 
 Sample Image
  Žymaus Lietuvos gamtininko prof. Tado Ivanausko iniciatyva jau daugiau nei 90 metų kiekvieną pavasarį namo grįžtantys sparnuočiai mūsų šalyje sutinkami ypatingai - jiems iškeliama šimtai naujų namelių visose miškų urėdijose. Pernai įspūdingas įkurtuves paukščiai šventė dar ir Kauno zoologijos sode, šiais metais naujais namais džiaugiasi Vilniaus Kalnų parko gyventojai.
Skaityti toliau...
 
Šių metų kovo 14–17 d. siautęs stiprus vėjas padarė nemažai nuostolių Lietuvos miškams Spausdinti
2014-03-25
 
 Sample Image
  Preliminariais duomenimis dėl kovo 14–17 d. siautusio stipraus vėjo valstybiniuose miškuose buvo išversta ir išlaužyta apie 15 tūkst. m³ medienos. Daugiausia vėjovartų ir vėjolaužų yra Tauragės miškų urėdijoje – 6 tūkst. m³, kiek mažiau Marijampolės – 3 tūkst. m³, Veisiejų – 3 tūkst. m³ miškų urėdijose. Kitose miškų urėdijose preliminariais duomenimis išversta ir išlaužyta mažesni kiekiai medienos. Pagal išankstinius skaičiavimus padaryta virš 300 tūkst. Lt žala valstybiniams miškams.
Skaityti toliau...
 
Paukščiai grįžta namo Spausdinti
2014-03-12
 
 Sample Image
  Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos iniciatyva organizuojama akcija „Paukščiai grįžta namo“. Paukščių grįžimo diena Lietuvoje pradėta minėti nuo 1923 m. šios šventės sumanytojo ir iniciatoriaus, gamtininko, profesoriaus Tado Ivanausko dėka. Ši visuotinė tradicija tęsiasi metų metus, todėl ir šiemet, kovo 17 d. girininkijų darbuotojai, kartu su Jaunųjų miško bičiulių būreliais, kels inkilus.
Skaityti toliau...
 
Į miškus - tik išsipurškus dezinfekuojančia priemone Spausdinti
2014-03-04
 
 Sample Image
  Dėl afrikinio kiaulių maro grėsmės Alytaus rajone – kur nustatytas ligos židinys – imamasi griežčiausių saugumo priemonių. Medžiotojai skelbia, miške kuriame rasti nugaišę maru užsikrėtę šernai, jiems pavyko sumedžioti beveik visus šiuos žvėris.
Skaityti toliau...
 
Neteisėtai nukirstų medžių kaina – trečdalis milijono litų Spausdinti
2014-02-27
 
 Sample Image
  Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros pareigūnams pranešta apie galimai neteisėtai kertamus medžius Ukmergės miesto teritorijoje.
Skaityti toliau...
 
Privačių miškų savininkams – mokomieji filmukai internetu Spausdinti
2014-02-20
 
 Sample Image
  Kaip sodinti mišką, kaip jį teisingai retinti ir kirsti, kaip ugdyti jaunuolynus – su šiomis ir kitomis aktualiomis privačių miškų savininkams pamokėlėmis galima susipažinti žiūrint Aplinkos ministerijos tinklalapyje (rubrika „Miškai“, skiltis „Vaizdinė mokomoji informacija“) ir „You Tube“ interneto svetainėje įdėtus filmukus.
Skaityti toliau...
 
Miškininkai daro viską, kad afrikinis kiaulių maras neišplistų Spausdinti
2014-02-20
 
 Sample Image
  Sausio pabaigoje Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) oficialiai patvirtinus, kad Lietuvoje nustatytas afrikinis kiaulių maras. Vyriausybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdis priėmė sprendimą skelbti ekstremalią padėtį penkiuose Lietuvos rajonuose: Alytaus, Druskininkų, Varėnos, Trakų ir Šalčininkų rajonuose. Afrikinį kiaulių marą išplatino užsikrėtę šernai, kurie pateko iš Baltarusijos.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 161 - 180 iš 457
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt