Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Šeštadienį minima tradicinė Miškininko diena Spausdinti
2013-09-19
 
 Sample Image
  Tarpukario Lietuvoje balandžio mėnesį buvo švenčiama miškasodžio pabaiga, tai ir būdavo pagrindinė miškininkų šventė. Tuomet žmonės rinkdavosi ir švęsdavo atlikę patį kilniausią darbą miške – pasodinę medžius. Tokios Miško dienos, kuriose aktyviai dalyvauja ir visuomenė, kiekvieną pavasarį tebevyksta, tačiau Miškininko diena nuo 2000-ųjų metų švenčiama trečią rugsėjo šeštadienį.
Skaityti toliau...
 
Miškininko dieną Tytuvėnų miškų urėdijos darbuotojai paminėjo išvyka į Lenkija Spausdinti
2013-09-17
 
 Sample Image
  Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, mūsų darbuotojai nusprendė pažymėti artėjančią Miškininko dieną kelione. Šią gražią dieną paminėjo rugsėjo 6 – 8 dienomis lankydamiesi šiaurinėje Lenkijoje. Pirmiausia buvo patraukta į Baltijos pajūris: Gdynę, Gdanską ir Sopotą. Visi šie trys miestai drauge sudaro trijų miestų megapolį.
Skaityti toliau...
 
Derybos dėl Europos miškų konvencijos – svarbiausias Lietuvos pirmininkavimo klausimas Spausdinti
2013-09-12
 
 Sample Image
  Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybos Miškų ūkio darbo grupės posėdžiams darbotvarkę gerokai pakoregavo nepasibaigusios tarptautinės derybos dėl teisiškai įpareigojančio susitarimo Europos miškams (Europos miškų konvencijos), vykusios šių metų birželio 10-14 d. Varšuvoje, Lenkijoje. Derybos buvo sustabdytos ir numatyta, kad bus pratęstos šių metų lapkričio 6-8 d. Ženevoje, Šveicarijoje.
Skaityti toliau...
 
Išleistas naujas fotografijų albumas Spausdinti
2013-09-03
 
 Sample Image
  IR VIS TEBEEINAME Į GIRIĄ...

  Kai po ilgesnio nebuvimo grįžti į Lietuvą, visada lauki akimirkos, kada lėktuvas praplėš debesis ir prieš akis išsidrieks žalia krašto panorama. Nesvarbu, koks metų laikas bebūtų, akys ieško miško ir būtinai suranda, o tada gali jautis sugrįžęs į namus.
Skaityti toliau...
 
Miškas prasideda nuo sėklos Spausdinti
2013-08-29
 
 Sample Image
  Kad ir koks urėdijai būtų svarbus miško kirtimas, medienos pardavimas, poilsiaviečių įrengimas, miško apsauga nuo kenkėjų ir gaisrų, ne mažiau svarbus yra miško sodmenų išauginimas miškams atsodinti bei įveisti. Neveltui miškininkai mėgsta priežodį – „miškas prasideda nuo sėklos“. Mažeikių miškų urėdijoje yra apie 100 ha miško sėklinių objektų: du genetiniai draustiniai – eglės ir pušies, sėkliniai medynai – juodalksnio, beržo, pušies ir eglės, sėklinės plantacijos - eglės, pušies ir juodalksnio, uosio bandomieji želdiniai.
Skaityti toliau...
 
Parama miškų vertei kelti – po atrankos Spausdinti
2013-08-22
 
 Sample Image
  Šiemet paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemonę „Miškų ekonominės vertės didinimas“ buvo teikiamos itin aktyviai. Pareiškėjų prašoma paramos suma daugiau negu tris kartus viršijo šiai priemonei skirtą biudžetą, kuris siekia daugiau negu 2,8 milijono litų. Todėl pateiktoms paraiškoms buvo atliktas pirmumo vertinimas.
Skaityti toliau...
 
Hibridinė drebulė: kodėl vienų giriama, kitų peikiama? Spausdinti
2013-08-20
 
 Sample Image
  Pernai ,,Mūsų giriose“ rašiau, kad praktinėje miškininkystėje išsiskyrė mokslininkų, verslo ir įvairių sričių specialistų požiūris į greitai augančių našių hibridinių medžių dauginimą ir veisimą įvairios paskirties žemėje, išryškėjo, teisinė kolizija dėl šių želdinių statuso.
Skaityti toliau...
 
Miškininkų kūryboje – meilė gamtai ir savo darbui Spausdinti
2013-08-20
 
 Sample Image
  2012 metais Jeilio universiteto (JAV) mokslininkų atlikto tyrimo išvados skelbia, kad pastaruosius penkiolika metų Lietuva yra viena iš geriausiai miškus sauganti šalis pasaulyje. Šis pasiekimas – tai atsidavusio, nuoseklaus ir racionalaus valstybinės miškų sistemos tarnautojų darbo nuopelnas. Svarbiausią vaidmenį tvarkant ir prižiūrint miškus, be abejo, vaidina šalies urėdijų ir girininkijų darbuotojai, savo rankomis sodindami ir prižiūrėdami medžius, tvarkydami miškuose paliktas šiukšles, prižiūrėdami rekreacijos vietas, atlikdami daugelį kitų paprastiems žmonėms nematomų darbų.
Skaityti toliau...
 
Kasdienis, kantrus, išbaigtas, kokybiškas darbas Spausdinti
2013-07-30
 
 Sample Image
  Įvairios negandos nesutrukdė miškų urėdijoms sulaukti solidžių įvertinimų. Valkininkų miškų urėdijoje liepos 4 dieną rinkosi miškų urėdijų darbuotojai. Generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas sveikindamas susirinkusiuosius patvirtino: laikas – Mindaugo karūnavimo dienos išvakarės – ir susitikimo tema – sanitarinė miško apsauga – parinkti neatsitiktinai.
Skaityti toliau...
 
Lietuvoje pastebimai mažėja brakonierių Spausdinti
2013-07-25
 
 Sample Image
  Kiek­vie­nas tu­ri­me sa­vo idea­lių at­os­to­gų sce­na­ri­jų. Ne­re­tam iš mū­sų idea­lios at­os­to­gos, sa­vait­ga­lis ar tie­siog ke­lios poil­sio die­nos ne­at­sie­ja­mos nuo van­dens tel­ki­nio. Be vi­sų van­dens tei­kia­mų ma­lo­nu­mų, svar­bi ir žve­jy­ba.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 181 - 200 iš 448
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt