Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ Spausdinti
2013-12-05
 
 Sample Image
  Artėja pačios gražiausios metų šventės  –  Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. O  kokios šventės  be svarbiausio šventės  akcento  –  eglutės.  Ji, pagal senas tradicijas, turi būti papuošta iki Kalėdų.  Kiekvienais metais miškuose iškertami dideli kiekiai eglučių,  kurios vėliau, pasibaigus šventėms, išmetamos.
Norint išsaugoti ateities kartoms miškus, reikia juos tausoti dabar.  Miškininkai nori atkreipti dėmesį į tai, kad namus galima originaliai papuošti ir eglės šaka, kuri tikrai suteiks tiek pat džiaugsmo. O originalus šakelių puošimas skatina kūrybą, bendravimą šeimose, populiarina gamtosaugines idėjas, keičia  požiūrį į šventines tradicijas- nekirsti medžio, o pasitenkinti eglės šakele.
Likus  vos kelioms dienoms iki didžiųjų žiemos švenčių pradžios visos šalies miškų urėdijos  kviečia miestų ir miestelių gyventojus  į namus parsinešti  po gabalėlį Kalėdų. Eglių šakų dalinimas- graži iniciatyva, kuria  stengiamasi išsaugoti miškuose augančias žaliaskares, ypač jaunąsias, ne tik nuo pardavimo, bet ir nuo neretai pasitaikančių vagysčių, siekiant ne tik pasipuošti namus, bet dažnai ir pasipelnyti.
 
Skaityti toliau...
 
Miškininkų rankose – biokuro rinkos stabilumas Spausdinti
2013-12-03
 
 Sample Image
  Lietuva siekia užsitikrinti energetinę nepriklausomybę ir padidinti energetikos sektoriaus konkurencingumą, todėl labai svarbu panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius. Šių metų vasarą veiklą sėkmingai pradėjo Biokuro birža, o nuo kitų metų pradžios jos rengiamuose aukcionuose dalyvaus ir 42 miškų urėdijos. Tikimasi, kad miškininkai apsaugos biokuro rinką nuo monopolistų įtakos ir suteiks rinkai stabilumo.
Skaityti toliau...
 
Sugriežtinti reikalavimai medienos vežėjams Spausdinti
2013-11-21
 
 Sample Image
  Tęsdamas kovą su nelegaliais kirtimais, aplinkos ministras Valentinas Mazuronis pakeitė privačiuose miškuose pagamintos apvaliosios medienos gabenimo tvarką.
Skaityti toliau...
 
Nelegaliems kirtimams artėja galas Spausdinti
2013-11-07
 
 Sample Image
  Sustiprinti priemones šalies miškams tausoti ir sugriežtinti atsakomybę už jų niokojimą – tokį tikslą iškėlė aplinkos ministras Valentinas Mazuronis atsakingiems Aplinkos ministerijos padaliniams, pavedęs per savaitę jiems parengti reikiamas teisės aktų pataisas dėl neteisėtų kirtimų.
Skaityti toliau...
 
Medžioklė nesuteikia teisės uždrausti žmonėms lankytis miške Spausdinti
2013-10-29
 
 Sample Image
  Miške sutikti medžiotojai žygeiviams pasiūlė uždėti antrankius – taip apie praėjusį savaitgalį surengtą išvyką į Vadų mišką Kaišiadorių rajone internetinėje erdvėje papasakojo vienas iš šios išvykos dalyvių.
Skaityti toliau...
 
Norintieji įveisti mišką šiais metais dar gali kreiptis paramos Spausdinti
2013-10-15
 
 Sample Image
  Kaip informuoja Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos š. m. spalio 2 d. žemės ūkio ministro įsakymu pakoreguotas paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemonės priėmimo 2013 m. grafikas. Jame numatytas naujas paraiškų rinkimo etapas pagal KPP priemonę „Pirmas ne žemės ūkio paskirties žemės ir apleistos žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“. Norintieji įveisti mišką pagal šią priemonę paramos galės kreiptis nuo lapkričio 4 d. iki gruodžio 6 d.
Skaityti toliau...
 
Miškininkai netiki medienos perdirbėjų ašaromis Spausdinti
2013-10-15
 
 Sample Image
  Medienos perdirbėjai žeria kaltinimus valstybei, kad didelė dalis kertamų miškų iškeliauja į užsienį ir vietos gamintojams trūksta žaliavos. Miškininkai savo ruožtu pateikia kitokius skaičius, kurie rodo, kad iš valstybinių miškų gautos apvalios medienos eksportas per pastarąjį dešimtmetį nuolat mažėjo ir yra pats mažiausias Baltijos šalyse.
Skaityti toliau...
 
Miško vagis demaskavo vaizdo kameros Spausdinti
2013-10-08
 
 Sample Image
  Kauno rajono miškininkai patys išsiaiškino, kur vagys išvežė iš miško paruoštą medieną, o policija sulaikė tris įtariamuosius. Sitkūnų girininkijos darbuotojai Paltiškių miške, netoli Užliedžių, pastebėjo, kad dingo prie kelio miškininkų sukrauti ir paruošti išvežti ąžuolų rąstai. Iš viso buvo pavogti 55 trijų metrų ilgio rąstai.
Skaityti toliau...
 
Nuo miško technikos iki medžioklės rago gausmo Spausdinti
2013-10-03
 
 Sample Image
  Aplinkos viceministro Lino Jonausko teigimu, nesena apklausa parodė, kad „Sprendimų ratas" yra trečioji pagal dydį Lietuvoje paroda. Praėjusiais metais joje apsilankė apie 45 tūkst. lankytojų, šiemet tikimasi, kad jų bus dvigubai daugiau. Parodoje žada dalyvauti apie 100 firmų, asociacijų, organizacijų, apie 200 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Čekijos, Latvijos* Estijos bei kitų šalių. Paviljonai užims 27 200 kv. m (2,7 ha) plotą.
Skaityti toliau...
 
Šeštadienį minima tradicinė Miškininko diena Spausdinti
2013-09-19
 
 Sample Image
  Tarpukario Lietuvoje balandžio mėnesį buvo švenčiama miškasodžio pabaiga, tai ir būdavo pagrindinė miškininkų šventė. Tuomet žmonės rinkdavosi ir švęsdavo atlikę patį kilniausią darbą miške – pasodinę medžius. Tokios Miško dienos, kuriose aktyviai dalyvauja ir visuomenė, kiekvieną pavasarį tebevyksta, tačiau Miškininko diena nuo 2000-ųjų metų švenčiama trečią rugsėjo šeštadienį.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 181 - 200 iš 457
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt