Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Valstybinių miškų sistemoje naujos technologijos Spausdinti
2017-05-09
 
 Sample Image
  Materializavosi prieš metus prasidėjusios diskusijos dėl medienos matavimo pasitelkiant išmaniąsias technologijas – patvirtinti tam reikalingi teisės aktų pakeitimai ir VĮ miškų urėdijose diegiamas fotogrametrinis medienos matavimo metodas.
Skaityti toliau...
 
Miško sodinimo šventė 2017 Spausdinti
2017-04-11
 
 Sample Image
  VĮ Tytuvėnų miškų urėdijoje vyko miško sodinimo šventė, kurios  metu buvo sodinami beržo sodinukai, įveista 2,5 ha miško. Talkoje dalyvavo devyniolika  Raseinių r. Šiluvos vidurinės mokyklos moksleivių, devyni rangovinių įmonių atstovai ir penkiolika urėdijos darbuotojų.
Skaityti toliau...
 
Inkilų paukščiams iškabinimas dažnam lietuviui svarbus ir mėgstamas darbas Spausdinti
2017-04-06
 
 Sample Image
  Inkilų paukščiams iškabinimas dažnam lietuviui svarbus ir mėgstamas darbas. Kelmės girininkijoje jau keliolika metų iš eilės šis darbas tapęs  smagia ir laukiama tradicija.
Skaityti toliau...
 
Kviečiame į nacionalinę miško sodinimo šventę 2017 Spausdinti
2017-03-28
 
 Sample Image
  Siekdamos įprasminti ir skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą, šalies miškų urėdijos šių metų balandžio 8 d. organizuoja Nacionalinę miško sodinimo šventę ir kviečia gyventojus, bendruomenes bei organizacijas dalyvauti miško sodinimo darbuose.
Skaityti toliau...
 
Miškininkai kviečia sutikti parskrendančius paukščius Spausdinti
2017-03-28
 
 Sample Image
  Šiandien, kovo 27 dieną, miškų urėdijos kviečia šalies gyventojus į visuotinę paukščių sutikimo šventę „Paukščiai grįžta namo 2017“. Kasmet miškų urėdijų darbuotojai su vaikais ir jaunaisiais miško bičiuliais sumeistrauja ir iškelia girininkijose, bendruomenių susibūrimo vietose šimtus naujų inkilėlių, išvalo senuosius, pakeičia sutrūnijusius paukščių namus.
Skaityti toliau...
 
E.Derenka: Pamąstymai apie saugų ir nesaugų malkavimą Spausdinti
2017-03-23
 
 Sample Image
  Medienos ruoša, kartu ir malkų gamyba skirtingo pavaldumo miškuose, yra didelis iššūkis pavieniams malkautojams, įsigyjantiems teisę kirsti mišką, perkantiems jį nenukirstu mišku. Pagrindinis argumentas tokiu būdu pasirūpinti malkomis – ypač maža medienos kaina, lyginant su pagamintomis miškų urėdijos medienos sandėlyje šalia išvažiuojamo kelio.
Skaityti toliau...
 
Neštis namo rastą sveiką žvėrių ar paukščių jauniklį – jokiu būdu Spausdinti
2017-03-21
 
 Sample Image
  Pastaruoju metu Aplinkos ministerijos gamtosaugos specialistai sulaukia nemažai gyventojų skambučių apie rastus tariamai beglobius laukinių gyvūnų ir paukščių jauniklius. Prašoma patarti, kaip juos, parsineštus į namus, maitinti ir globoti.
Skaityti toliau...
 
Baudžiamojo kodekso pataisos leis sumažinti nebaudžiamumą už nusikaltimus aplinkai Spausdinti
2017-03-16
 
 Sample Image
  Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos pasiūlytoms Baudžiamojo kodekso skyriaus apie nusikaltimus aplinkai pataisoms ir teiks jas Seimui. Priėmus šias pataisas, gerokai sumažėtų nebaudžiamumas už tokius nusikaltimus.
Skaityti toliau...
 
Viena miškų valdymo įmonė – sprendimas gamtai ir žmonėms Spausdinti
2017-03-16
 
 Sample Image
  „Miškas – tai Lietuvos gamtos ir žmonių turtas, už kurį yra atsakinga valstybė. Tačiau per pastaruosius dešimtmečius susiklostė ydinga praktika, kai savarankiškos 42 valstybinių miškų urėdijos, konkuruodamos dėl išlikimo, tai daro gamtos ir darbuotojų sąskaita“, –- sako aplinkos ministras Kęstutis Navickas.
Skaityti toliau...
 
Medžioklės plotų žemėlapis prieinamas ir visuomenei Spausdinti
2017-03-14
 
 Sample Image
  Visuomenė jau gali neatlygintinai naudotis šalies medžioklės plotų žemėlapiu – jis įdėtas Lietuvos erdvinės informacijos portale. Šiame skaitmeniniame žemėlapyje pažymėti medžioklės plotų vienetai, nubrėžtos jų ribos, nurodyti naudotojų pavadinimai.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 21 - 40 iš 448
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt