Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Miškininkai surinko per 3 tūkst. parašų prieš urėdijų reformą Spausdinti
2017-03-07
 
 Sample Image
  Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija (LMPF) aukščiausiems šalies vadovams įteikė sąrašą su beveik 3150 asmenų parašais, kurie pasisako prieš Aplinkos ministerijos planuojamą urėdijų reformą. Federacija savo kreipimąsi adresavo Prezidentei Daliai Grybauskaitei, Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, Premjerui Sauliui Skverneliui ir kitiems pareigūnams.
Skaityti toliau...
 
Aplinkos ministerija: darbuotojų apsauga – vienas pagrindinių tikslų Spausdinti
2017-03-07
 
 Sample Image
  Šiandien aplinkos viceministras Martynas Norbutas susitiko su Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininke Inga Ruginiene. Susitikimo metu buvo pristatytas Aplinkos ministerijos inicijuotas susitarimas, kuriuo siekiama užtikrinti valstybinių miškų valdymo sistemoje dirbančių žmonių tinkamą apsaugą.
Skaityti toliau...
 
Tekinti sulą – ne iš kiekvieno klevo ar beržo Spausdinti
2017-03-02
 
 Sample Image
  Gamtosaugininkai primena, kad tekinti sulą reikia pagal Laukinės augalijos išteklių naudojimo tvarkos reikalavimus.
Skaityti toliau...
 
Urėdijų pertvarką visiškai remia ir šalies Prezidentė Spausdinti
2017-02-24
 
 Sample Image
  Viešojoje erdvėje kaistant diskusijoms dėl Aplinkos ministerijos inicijuotos valstybinių miškų ūkio valdymo reformos, šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė urėdijų pertvarką, kaip ir geležinkelių bei Registrų centro, pavadino kovos su nomenklatūrinio valdymo ir korupcija simboliu.
Skaityti toliau...
 
Aplinkos ministro K. Navicko viešas kreipimasis į miškininkus Spausdinti
2017-02-23
 
 Sample Image
  Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau naujienų dėl valstybinių miškų ūkio valdymo pertvarkos, suaktyvėjo diskusijos. Tai džiugina, tačiau aš, kaip aplinkos ministras, matau  ir nerimą keliančių ženklų.
Skaityti toliau...
 
Urėdijų veikla atitinka tarptautinės miškų tvarkymo sertifikavimo sistemos reikalavimus Spausdinti
2017-02-09
 
 Sample Image
  UAB „NEPCon LT“ miškų tvarkymo sertifikavimo auditų metu patvirtino, kad visų 42 miškų urėdijų veikla atitinka sertifikavimo standarto nuostatas. Jokių trūkumų nenustatyta net 23-ose miškų urėdijose, kitose aptikta minimaliai arba neesminių neatitikčių, esminės neatitiktys pašalintos ar šalinamos.
Skaityti toliau...
 
Urėdijoms perduota dar 505 ha valstybinės miško žemės Spausdinti
2017-02-09
 
 Sample Image
  Vyriausybė šiandien nutarė 505 ha laisvos valstybinės miško žemės perduoti patikėjimo teise valdyti Šiaulių, Radviliškio ir Tytuvėnų miškų urėdijoms, kad jos galėtų veisti naujus miškus ir vykdyti kompleksinę miškų ūkio veiklą.
Skaityti toliau...
 
Miške kirvis – ne pagrindinė priemonė Spausdinti
2017-01-31
 
Sample Image
  Generalinė miškų urėdija (GMU) pranešė, kad valstybės įmonės miškų urėdijos viršijo 2016-iesiems užsibrėžtą pelno planą, nors ir buvo susiklosčiusios nepalankios aplinkybės. Visos 42 miškų urėdijos pernai dirbo pelningai. Konsoliduotas urėdijų grynasis pelnas pernai sudarė 7,3 mln. eurų, palyginti su 6,2 mln. eurų 2015-aisiais.
Skaityti toliau...
 
Vilkų ir lūšių apskaita nukelta Spausdinti
2017-01-31
 
Sample Image
  Ministro įsakymu, vilkų ir lūšių apskaita nukelta į kitą savaitę – vasario 7 ir 10 dienas.
Skaityti toliau...
 
Vilkų ir lūšių apskaitą urėdijos teritorijoje Spausdinti
2017-01-27
 
Sample Image
  VĮ Tytuvėnų miškų urėdija informuoja, kad  2017m. sausio 31 d. ir vasario 2 d. nuo 9.00 val. planuoja vykdyti vilkų ir lūšių apskaitą urėdijos teritorijoje (valstybiniuose ir privačiuose miškuose). 2017m. sausio 31 d. apskaitoje norintys dalyvauti asmenys   kviečiami užsiregistruoti girininkijose iki 2017 m. sausio 30 d. 15 val.. 2017 m. vasario 02 d. apskaitoje norintys dalyvauti asmenys kviečiami registruotis  iki 2017 m. vasario 1d. 15 val.  Apskaitos dalyviai į apskaitos vietas turės vykti su savo transportu.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 41 - 60 iš 456
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt