Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Vilkų ir lūšių apskaita nukelta Spausdinti
2017-01-31
 
Sample Image
  Ministro įsakymu, vilkų ir lūšių apskaita nukelta į kitą savaitę – vasario 7 ir 10 dienas.
Skaityti toliau...
 
Vilkų ir lūšių apskaitą urėdijos teritorijoje Spausdinti
2017-01-27
 
Sample Image
  VĮ Tytuvėnų miškų urėdija informuoja, kad  2017m. sausio 31 d. ir vasario 2 d. nuo 9.00 val. planuoja vykdyti vilkų ir lūšių apskaitą urėdijos teritorijoje (valstybiniuose ir privačiuose miškuose). 2017m. sausio 31 d. apskaitoje norintys dalyvauti asmenys   kviečiami užsiregistruoti girininkijose iki 2017 m. sausio 30 d. 15 val.. 2017 m. vasario 02 d. apskaitoje norintys dalyvauti asmenys kviečiami registruotis  iki 2017 m. vasario 1d. 15 val.  Apskaitos dalyviai į apskaitos vietas turės vykti su savo transportu.
Skaityti toliau...
 
Visos miškų urėdijos 2016 metus baigė pelningai Spausdinti
2017-01-24
 
 Sample Image
  Nepaisant mažėjusių apvaliosios medienos pardavimo kainų (nuo 38,6 euro/m³ 2015 m. iki 38,1 euro/m³ 2016 m.), brangusių rangos paslaugų bei nuosekliai didinamo darbuotojų darbo užmokesčio, Generalinei miškų urėdijai ir miškų urėdijoms pavyko pagerinti veiklos efektyvumą ir pasiekti geresnių nei 2015 m. veiklos rezultatų.
Skaityti toliau...
 
Kova su miško vagimis: priemonė, kuri parklupdo ir pačius gudriausius Spausdinti
2017-01-24
 
 Sample Image
  Dar visai neseniai vogti medieną tiek iš valstybinio, tiek iš privataus miško buvo gan populiaru. Nukirstus medžius verslininkai veždavo į lentpjūves, o pavieniai gyventojai iš jų paruošdavo malkas. Trakų miškų urėdijos urėdas Vygantas Mierkis prisimena bene baisiausius urėdijai metus, kada miško vagis tekdavo gaudyti vieną po kito.
Skaityti toliau...
 
Įvyko akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ Spausdinti
2016-12-22
 
 Sample Image
  Vykusios akcijos „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ metu miškininkai   ne tik dovanojo eglių šakas rajono gyventojams,  bet  ir  nešini  šventine nuotaika, dėmesiu, geriausiais sveikinimais  aplankė senelių namus.
Skaityti toliau...
 
Jubiliejinė akcija "Parsinešk Kalėdas į savo namus" Spausdinti
2016-12-16
 
 Sample Image
  Šios Kalėdos – jau dešimtos, kada šalies gyventojai gali savo namus pasipuošti tausodami gamtą, taupydami pinigus ir tuo pačiu – neatsisakydami to nuostabaus, žiemos šventėms būdingo eglutės kvapo ir žalumos. 2006 metais Šiaulių miškininkų pradėtą gražią tradiciją dovanoti gyventojams eglės šakas aktyviai tęsia visos šalies miškų urėdijos.
Skaityti toliau...
 
Prasideda akcija "Miškas – 2016" Spausdinti
2016-12-06
 
 Sample Image
  Nuo atei­nan­čios sa­vai­tės ket­vir­ta­die­nio Kel­mės ra­jo­ne pra­si­de­da ak­ci­ja „Miš­kas – 2016“. Vals­ty­bi­nės miš­kų tar­ny­bos Kau­no te­ri­to­ri­nio po­sky­rio Kel­mės ra­jo­no spe­cia­lis­tai drau­ge su Ty­tu­vė­nų miš­kų urė­di­jos dar­buo­to­jais vyk­dys su­stip­rin­tą kont­ro­lę. Va­ži­nės po miš­kus, tik­rins ar vi­si miš­kus ker­tan­tys ir me­die­ną iš miš­ko trau­kian­tys žmo­nės tu­ri lei­di­mus, ar ne­ker­ta­mos eg­lu­tės, ne­nio­ko­ja­mi jau­nuo­ly­nai. Rei­dai vyks ne tik šio­kia­die­niais, bet ir sa­vait­ga­liais.
Skaityti toliau...
 
MIŠKO SAVININKŲ DĖMESIUI! Spausdinti
2016-12-06
 
 Sample Image
  Šių metų gruodžio 14 dieną 10 valandą kviečiame jus į susitikimą su Valstybinės miškų tarnybos ir VĮ Tytuvėnų miškų urėdijos specialistais Kelmės m. seniūnijos salėje (Žemaitės g. 23 II aukštas). Konsultuosime miško želdinimo, priežiūros, kirtimo klausimais, aptarsime jums rūpimus dalykus.
Laukiame atvykstant.
 
Nuo šiol pagamintą apvaliąją medieną matuosime greičiau ir tiksliau Spausdinti
2016-11-22
 
 Sample Image
  Šiandien Lietuvos Respublikos aplinkos ministras savo įsakymais pakeitė Apvaliosios medienos klasifikavimo ir ženklinimo bei Apvaliosios medienos bei nenukirsto miško matavimo ir tūrio nustatymo taisykles, kuriomis patvirtintas naujasis fotogrametrinis apvaliosios medienos matavimo metodas.
Skaityti toliau...
 
Pinigai pajudėjo apleistųjų link Spausdinti
2016-11-15
 
 Sample Image
  Kai kurie miškų keliai nematė remonto mažiausiai kelis dešimtmečius, o dalis jų netvarkomi tarnauja galimai ir nuo tarpukario. 2016-aisiais pirmąkart miškų urėdijos įpareigotos tvarkyti jų teritorijoje esančius kelius.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 41 - 60 iš 448
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt