Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Selemonas Paltanavičius: dar neišėjusi žiema jau paliko savo pėdsaką Spausdinti
2016-03-01
 
 Sample Image
  Kiek nedaug laiko beliko žiemai: dar diena kita, ir atversime pavasario kalendoriaus lapus. Trečiadienį šventėme Vieversio dieną – pirmąją šiemet paukščio šventę. Mūsų kaimynai vieversiai – jau sugrįžę. Tiesa, ne visi, o tik žvalgai – tad jų šventė atrodė esanti laiku.
Skaityti toliau...
 
Saugomam gamtos paveldui priskirti 78 nauji objektai Spausdinti
2016-03-01
 
 Sample Image
  Patikslintame valstybės saugomų gamtos paveldo objektų sąraše, kurį neseniai patvirtino aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, – 78 nauji geologiniai, hidrogeologiniai ir botaniniai objektai. Šis sąrašas yra tikslinamas kasmet.
Skaityti toliau...
 
Lietuvos miškai tvarkomi neblogai Spausdinti
2016-02-09
 
 Sample Image
  Nors dėl smarkiai sumažėjusių medienos kainų ekonominiu požiūriu praėję metai nebuvo patys geriausi, o grąža valstybei iš jai priklausančių miškų įvairiais mokesčiais dėl objektyvių priežasčių, palyginti su 2014 m., sumažėjo, valstybinių miškų ūkinės veiklos rezultatus LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius linkęs vertinti teigiamai.
Skaityti toliau...
 
Miškų specialistas: miško verslas sunkus ir mažai pelningas Spausdinti
2016-02-09
 
 Sample Image
  Norint, kad miškas duotų pelną, reikia daug ir sunkiai dirbti, įsitikinęs Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos direktorius dr. Albinas Tebėra. Jis, duodamas interviu, kalba apie Lietuvos miškų sistemą.
Skaityti toliau...
 
Atliktas kasmetinis miškų sertifikavimo auditas Spausdinti
2016-01-19
 
 Sample Image
  Šių metų sausio 7-8 dienomis UAB „NEPCon LT“ Tytuvėnų miškų urėdijoje atliko kasmetinį miškų sertifikavimo auditą ir įvertino, ar urėdijos veikla atitinka NEPCon laikinojo standarto ( versijos data 2014-12-12d.) miškų tvarkymo vertinimui Lietuvoje  reikalavimus bei NEPCon gamybos grandies standartų reikalavimus.
Skaityti toliau...
 
Padovanoti Kalėdų – į vaikų globos namus Spausdinti
2015-12-29
 
 Sample Image
  Šiemet vykusios akcijos „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ metu miškininkai   ne tik dovanojo eglių šakas rajono gyventojams,  bet  ir  nešini  šventine nuotaika, dėmesiu, geriausiais sveikinimais bei  linksmomis dovanėlėmis  gruodžio 23 dieną aplankė Vijurkų vaikų globos namus.
Skaityti toliau...
 
Įvyko septintoji šakų dalinimo akcija "PARSINEŠK KALĖDAS Į SAVO NAMUS" Spausdinti
2015-12-29
 
 Sample Image
  Gruodžio 18 d. įvykdo tradicinė  LR Aplinkos ministerijos, Generalinės miškų urėdijos ir visų šalies urėdijų organizuojama  kalėdinių eglių šakų dalinimo akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“.
Skaityti toliau...
 
Kalėdinė akcija "Parsinešk Kalėdas į savo namus" Spausdinti
2015-12-10
 
 Sample Image
  Jau septintąjį kartą Aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija ir visos 42 miškų urėdijos vykdo akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu įteiks šventinę dovaną šalies žmonėms - dalins kalėdines eglių šakas.
Skaityti toliau...
 
Pelėdos dairosi namų Spausdinti
2015-12-01
 
 Sample Image
  Įprasta, kad gamtos mylėtojai į parkus ir pamiškes su inkilais traukia pavasarį, grįžtant paukščiams iš pietų. Yra paukščių rūšis - pelėdos, kurioms namais turėtume padėti pasirūpinti rudenį. Pats laikas - dabar. Sausį, vasarį prasidės pelėdų tuoktuvės, o iki to laiko jos turi spėti apsižvalgyti, kur dės kiaušinius.
Skaityti toliau...
 
Miškai bus kertami prie poligonų Spausdinti
2015-12-01
 
 Sample Image
  Šiandieninė realija tokia, kad miškininkai turi žengti žingsnį ir paruošti plotus kariuomenei, kad jie galėtų vykdyti savo pareigą – mokyti kareivius ginti tėvynę. Nemenčinės miškų urėdija, suprasdama mokymų svarbą ir įvertinusi susidariusią padėtį, imasi iniciatyvos miškus prie poligonų iškirsti.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 81 - 100 iš 457
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt