Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Struktūra ir kontaktai
Generalinio miškų urėdo dr. Rimanto Prūsaičio padėka miškų urėdijų darbuotojams Spausdinti
 
 Sample Image
  Artėja gražiausios metų šventės... Todėl, dar kartą, nuoširdžiai sveikinu Jus šv. Kūčių ir šv. Kalėdų proga! Būkite sveiki, stiprūs, energingi ir nepaliaukite tikėti tuo, kad ateinantys 2018-ieji metai bus įdomūs ir prasmingi. Nepaliaukite tikėti, kad esant bet kokioms aplinkybėms, gyvenimas eina į priekį, o jeigu užsiveria vienerios durys, būtinai atsiveria tūkstančiai langų! 
2018 m. sausio 2 d. Generalinė miškų urėdija, kaip VĮ miškų urėdijų steigėja, užbaigia savo darbą. Generalinės miškų urėdijos administracijos vardu dėkoju Jums už konstruktyvų bendradarbiavimą, už bendrus siekius, įgyvendintus tikslus, įdiegtas naujoves, supratimą ir susikalbėjimą. Šiuo sudėtingu miškų valdymo reformos laikotarpiu labai norisi tikėti, kad miškininkų bendruomenė išliks vieninga kaip visuomet, kad mes įveiksime visas kliūtis ir napatogumus, nurimsime ir susitelksime vieninteliam tikslui – saugoti ir puoselėti valstybinius miškus ateities kartoms. Naujuosius 2018-uosius pasitikime viltingai ir  optimistiškai nusiteikę!


Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017-12-22 )
 
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt