Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Valstybinių miškų urėdijos Tytuvėnų regioninis padalinys  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Struktūra ir kontaktai
Įvyko miškininkų organizuota akcija "Parsinešk Kalėdas į savo namus" Spausdinti
 
 Sample Image
  Gruodžio 20 d. nuo 13 val.  visoje Lietuvoje -  miestų, miestelių ir kaimelių aikštėse miškininkai iš savo rankų kraštiečiams dovanojo gražias, mišku kvepiančias eglių šakas. Prie šios gražios ir jau tradicine tapusios akcijos prisijungė ir VĮ Tytuvėnų miškų urėdijos miškininkai. 
Kelmėje, Tytuvėnuose, Kražiuose, Užventyje ir Šiluvoje buvo išdalinta arti 1000 žaliaskarių šakų. Šia akcija ypač džiaugėsi senjorai ir mažesnes pajamas gaunantys žmonės, turėdami galimybę  papuošti savo namus Kalėdų simboliu, o sutaupytus pinigėlius galėdami išleisti artimųjų dovanėlėms ar šventiniam vaišių stalui. Tuo pačiu buvo vykdoma ir kita, ne mažiau svarbi misija – žmonės mokomi saugoti  bei tausoti gamtą ir vietoje miške nukirstos eglutės rinktis jos šakelę.
        Nešdamiesi dalelę didžiųjų metų švenčių į savo namus, gyventojai dėkojo miškininkams ir linkėjo jiems sėkmingų darbų ateinančiais metais.

Sample Image
Sample Image
Sample Image
Sample Image
Sample Image
Sample Image
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2017-12-28 )
 
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt